Prodejní automaty na jídlo i teplé nebo chlazené nápoje – dopřejte si kávu kdykoli během dne

OLOMOUCKÁ FIRMA ATE COMPANY S.R.O. SE ZABÝVÁ PRODEJEM NÁPOJOVÝCH A PRODEJNÍCH AUTOMATŮ NEBO KVALITNÍCH KÁVOVARŮ DO MENŠÍCH PROVOZŮ NEBO FIREM.

Přemýšlíte jak potěšit své zaměstnance nebo zákazníky? A co takhle pořídit do vaší prodejny nebo firmy plně automatický automat na teplé či studené nápoje nebo jídlo? Nebo co takhle kávovar, který vám dopřeje kávu 24 hodin denně?

Pořiďte si do své provozovny, firmy nebo prodejny automaty nebo kávovary od olomoucké firmy ATE company s.r.o. a potěšte tak své zaměstnance nebo zákazníky. Plně automatické automaty na jídlo nebo studené či teplé nápoje zajistí, že vaši zaměstnanci nezůstanou o hladu a žízni i během náročného pracovního dne.

Kvalitní kávovary značky HO.RE.CA vhodné do menších prostor a prodejen vám zase poskytnou rozmanité druhy teplých nápojů 24 denně.

Nemusíte si dělat starosti, protože naše firma zdarma umístí a nainstaluje automaty a rovněž se postaráme i o pozáruční servis zakoupených automatů.

Zajistěte si spokojené zaměstnance nebo zákazníky s plně automatickými automaty na studené a teplé nápoje nebo jídlo. Dopřejte jim kávu jako benefit 24 denně od kvalitních kávovarů firmy ATE company s.r.o., která sídli v Olomouci, ale zaměřuje se i na Přerov nebo Prostějov.