Nápojové a prodejní automaty od české společnosti s převážně českými výrobky

Nápojové a prodejní automaty jsou každou chvíli po ruce vašim zákazníkům i zaměstnancům. Společnost ATE Company ve svých automatech používá kvalitní suroviny převážně od českých výrobců. V jejich nabídce najdete automaty na teplé a studené nápoje, prodejní automaty na balené nápoje a balené potraviny včetně baget.

RODINNÁ FIRMA S DLOUHOLETOU TRADICÍ

Firma ATE Company je společnost s bohatými zkušenostmi a ví, co čeští klienti očekávají a čeho si cení. U této společnosti je samozřejmostí individuální přístup k zákazníkům, jejich potřebám a přáním. Jakékoliv problémy řeší rychle a flexibilně. Jednou z předností této společnosti je to, že ve svých prodejních automatech nabízí suroviny především od českých výrobců.


PRODEJ – PROVOZ – SERVIS

Společnost ATE Company provozuje prodejní automaty NECTA . Svým klientům poskytuje komplexní služby. Zajišťuje, prodej, provoz, servis i leasing nápojových automatů. Díky tomu, že má vlastní servisní zázemí s dobře vybaveným skladem náhradních dílů, jsou jejich servisní opravy vždy rychlé a spolehlivé. Kromě prodeje nápojových a prodejních automatů zajišťuje společnost ATE Company i kvalitní suroviny převážně od českých výrobců.


VYBÍREJTE Z VÍCE NEŽ TŘICETI TYPŮ NÁPOJOVÝCH A PRODEJNÍCH AUTOMATŮ

Nápojové automaty prodává společnost ATE Company nejen jako samostatně stojící, ale i jako stolní automaty s širokým výběrem nápojů a velkou zásobou kelímků i surovin. Je proto snadné vybrat si automat, který bude nejlépe vyhovovat vám i potřebám a přáním vašich zákazníků či zaměstnanců. U automatů, které nabízí společnost ATE Company, se snoubí moderní a atraktivní design s využitím špičkových technologií.

Nápojové a prodejní automaty


DOBRÁ KÁVA BEZ DLOUHÝCH PŘÍPRAV

Automaty Koro připravují kávu na profesionální úrovni. Tyto automaty se pyšní nezaměnitelným italským designem, který se vyznačuje maximální jednoduchostí obsluhy. Kávovary Koro udělají takřka vše za vás. Stačí nasypat oblíbenou kávu, doplnit ji granulovaným mlékem či čokoládou, zmáčknout tlačítko a vychutnat si vynikající kávu. Vhodný do restaurací, kaváren, barů i kanceláří.

Kávovary od společnosti ATE company


ATE COMPANY INSTALUJE AUTOMATY NA KÁVU I NÁPOJE A BALENÉ POTRAVINY ZCELA ZDARMA

Veškeré nápojové a prodejní automaty včetně hotovostních i bezhotovostních platebních systémů instaluje společnost ATE Company zcela zdarma a zároveň zajišťuje jejich kompletní servis. Její zaměstnanci instalují automaty, provádí zaškolení, likvidují opotřebené automaty při nákupu nových, konzultují a poskytují technickou podporu při změnách konfigurací jednotlivých typů automatů. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis zakoupených automatů. Na společnost ATE Company se můžete spolehnout.